در نسخه جدید سایت PSKmarket تمامی محصولات دارای امتیاز خرید هستندکه با خرید آن محصول، امتیاز مربوط به آن محصول برای شما ثبت می گردد و می توانید در پروفایل کاربری، امتیازات خود را مشاهده نمایید. امتیاز دریافتی برای هر محصول منحصر به فرد می باشد که در برگه هر محصول قید شده است.

 از طرفی اگر شما برای محصولات سایت نظر ثبت کرده  تا بقیه مشتریان از نظریات شما استفاده کنند و یا مطالب وبلاگ را مطالعه فرمایید، نیز برای شما امتیاز مشخصی ثبت می گردد و همچنین اگر PSKmarket را به دوستان خود معرفی نمایید این عزیزان میتوانند هنگام ثبت نام در سایت کد معرف شما را در قسمت معرف ثبت نمایند که شما با این عمل نیز امتیاز مخصوص به آن را کسب می کنید.

 

حال چگونه از امتیازات استفاده کنید :

پس از آنکه مجموع امتیازات شما به به ضریبی از 500 برسد، این امکان برای شما فعال می گردد تا به ازای هر یک امتیاز هزارتومان به کیف پولتان منتقل شود و در خرید های خود از آن بهره ببرید. پس برای استفاده از تخفیف نیاز به وارد کردن کد تخفیف نیست بلکه بصورت سیستمی می توانید هنگام پرداخت به مقداری که مدنظرتان است از موجودی کیف پولتان استفاده کنید.

 

پی نوشت: چنانچه از فروشندگان قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ و سایر محصولات موجود در سایت هستید می توانید با ثبت مشخصات خود در لینک ذیل و تایید توسط همکاران ما در پشتیبانی سایت، میزان امتیازات دریافتی خود را دو برابر کنید.