درباره ما

مجموعه پارسان کاوشگر در سال 1390 با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژیک، با رویکردی تخصصی، در راستای ماموریت خود در عرضه خدمات نوین فناوری اطلاعات، و با هدف پوشش نیازهای فنی و تخصصی سازمان ها و محیط های کسب و کار تاسیس گردید۔

درابتدای کار حیطه فعالیت این مجموعه شامل توزیع عمده و خرده فروشی قطعات سخت افزاری کامپیوتر بود که برخی از این اقلام مستقیما وارد و عرضه و برخی دیگر توسط واردکنندگان و تولیدکنندگان برتر کل کشور تامین میگردید۔ با ادامه روند مثبت فروش محصولات ‎IT‏ با درخواست همراهان و مشتریان این مجموعه، به تدریج گروه لپ تاپ و تجهیزات جانبی ( کیبورد، ماوس و اسپیکر) به همراه انواع خنک کننده پردازنده نیز به سبد محصولات این شرکت اضافه شد۔

مجموعه پارسان کاوشگر با نمایندگی مستقیم فروش محصولات شرکت هایی نظیر سیاره سبز (گرین)، الماس ایران، آواژنگ، ام آی تی، فارس، فراسو (اسپیرو) ، تسکو، کیسان صنعت (سادیتا) و ۔.. توانسته است تنوع بالایی از محصولات تکنولوژیک را برای مشتریان خود فراهم نماید.

پارسان کاوشگر با زیربنای 400 متر در 3 طبقه دارای یک فروشگاه بسیار بزرگ و کامل به مقدار حدودا 200 متر است که شوروم دائمی و محل نمایش تمامی کالاهای دیجیتال این مجموعه می باشد و همچنین دارای محیط اداری و فنی و بسته بندی و ... می باشد که با تقریبا 20 نفر از بهترین افراد و باتجربه ترین ها گرد هم جمع آمده ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنیم.

تیم حرفه ای این مجموعه متشکل از کارشناسان تخصصی و مجرب حوزه فروش، روابط عمومی، تبلیغات، امور مشتریان و  فنی از ویژگی های منحصربه فردی است که با تکیه بر توانایی های ایشان موفق شده است به ارائه راه کار به مجموعه های مختلف و نیز معرفی محصولات و خدمات جدید و شناسایی، ارزیابی مستمر و همکاری با بزرگترین وارد کننده ها و تولید کننده های سطح کشور

مجموعه پارسان کاوشگر با بیش از یک دهه فعالیت و با یاری خداوند متعال، تلاش و جدیت تیم مدیریتی و پرسنلی خود، اکنون به عنوان یکی از برترین مجموعه های حوزه فناوری اطلاعات شناخته می شود که با کادری متخصص و متعهد به عنوان ارائه دهنده محصولات ‎IT‏ مفتخر است به تامین کالای جمع کثیری از همکاران کل کشور و همکاری با ادارات استان گیلان و قرار گرفتن در رتبه اول استعلامات سازمان های دولتی نظير استانداری، اداره کل آموزش و پرورش، سازمان تعزیرات حکومتی و ...

همچنین به واسطه قرار گرفتن فروشگاه این مجموعه در مرکز کلانشهر رشت، طیف وسیعی از اصناف و اهالی خوب این شهر شمالی، جزو مشتریان وفادار پارسان کاوشگر هستند۔
خدمات قابل ارائه این مجموعه به سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک محدود به موارد ذکر شده نمی گردد چرا که عرضه اتوماسیون های حضور و غیاب، باشگاهی و رستورانی سیستم های نظارت تصویری و کنترل تردد و تجهیزات اتاق های کنفرانس بخش جدانشدنی و پویای پارسان کاوشگر می باشد۔
در این راستا استراتژی این مجموعه در نیمه اول سال 1401 راه اندازی نسخه جدید و حرفه ای فروشگاه اینترنتی ‎PSKMARKET‏ با ارزش هایی همچون نوآوری، مسئولیت پذیری، وفای به عهد و کار تیمی و نیز با هدف آسان تر کردن فرایند خرید اینترنتی، تهیه اطلاعات لازم و محتوای مناسب برای هر محصول در کنار پشتیبانی خرید، خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئن می باشد به طوری که بتوان نیاز کاربران را برای خرید قطعات کامپیوتری و لوازم جانبی بدون واسطه به طور کامل برطرف نمود۔

بدلیل طیف گسترده ای از محصولات و هم چنین قیمت و خدمات و خدمات پس از فروش عالی، انتخاب بسیاری از مجموعه های بزرگ و کوچک و مشتریان عزیز در سراسر ایران بوده است و بسیاری از همکاران صنف دیجیتال بصورت تک و عمده از پارسان کاوشگر خرید میکنند و ارسال بار توسط انواع باربری، تیپاکس ، پست و ... برای این گروه از مشتریان انجام میشود و همچنین جهت رفاه حال مشتریان داخل شهرستان، امکان پرداخت درب منزل هم فراهم شده است.